استقلال جوان؛ امیر قلعه نویی پس از آخرین جلوس روی نیمکت گل گهر اولین لیست مورد نظرش برای تیم ملی را هم اعلام کرد که در همین لیست، ابهاماتی وجود داشت که می توان این ابهامات را در قالب سوال مطرح کرد.
بزرگ ترین ابهام در‌ اولین لیست مردی که اگر نگوییم همه، می توان گفت بخش عمده ای از اعتبار فوتبالی اش را از استقلال دارد، نوعی بی مهری (بخوانید دهن کجی) به استقلال، استقلالی ها و به خصوص برخی ستاره های این تیم است.
گذشته از نفراتی مثل جلالی، غلامی، سلمانی، حردانی و رضاوند که شایستگی دعوت به تیم ملی را داشتند، نادیده گرفته شدن ستاره ای مثل مهدی قایدی بسیار جای تعجب و سوال دارد.
بی تردید مهدی قایدی را می توان آماده ترین بازیکن فعلی ایران در فاز تهاجمی دانست که آمارهای فوق العاده وی در گلزنی، گلسازی و تاثیر در نتایج ارزنده هفته های اخیر استقلال نیز موید همین واقعیت می باشد، یکی از شایسته ترین نفرات برای دعوت به تیم ملی بود که با کج سلیقگی نامش در بین مدعوین به چشم نمی خورد و این در حالی است که نام چند بازیکن در عین ناباوری و با کارنامه ای به مراتب ضعیف تر از قایدی در لیست تیم ملی وجود دارد.
نا دیده گرفته شدن چند ستاره استقلال و در راس آنها مهدی قایدی در لیست تیم ملی، روابط سرد قلعه نویی و استقلالی ها را سرد تر از پیش کرده و شائبه بی اعتنایی و دهن کجی او به تیمی که بخش اعظمی از اعتبار فوتبالی اش را از آن دارد پر رنگ تر می کند.

استقلال جوان
27 اسفند 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را برای یک دوست بفرست