رضا یغمایی

استقلال در نبرد حساس برابر فولاد در اهواز، با کسب امتیاز ۴۶ به رده دوم صعود کرد.
مردان آبی پوش در لب کارون آواز صعود سر داده و با سبقت از پرسپولیس همچنان امیدوارانه به کسب جام ادامه راه می دهند.
۱- استقلال به مانند فصل قبل، در دور برگشت فولاد را دراهواز با دو گل شکست داد، با این تفاوت که قهرمانی فصل گذشته در اهواز امضا شد اما در این فصل شاهد صعود یک پله ای در جدول بود.
۲- ششمین گل فصل یامگا و قایدی در اهواز شکل گرفت، مرد خونسرد آبی ها این بار در جریان بازی و با یک جایگیری عالی موفق به ثبت گل اول بازی شد، همچنین قایدی با ایجاد تونلهای جدید ششمین گل فصلش را جشن گرفت.
۳- دهمین کلین شیت حسینی در اهواز رقم خورد، کاپیتان کمی خوش شانس بود که مهاجمان فولاد کم دقت بودند، وگرنه شاهد اتفاقات بدی بودیم
۴-اشتباهات تکراری مدافعین میانی داشت کار دست استقلال میداد ولی شانس با ما یار بود که وپهای فولادیها ره به جایی نبرد.
۵- ماکان بی دقتی در زدن ضربات نهایی، سوتهای از راه دور و استفاده از ضربات ابستگاهی در شکل بازی استقلال محسوس باشد.
۶-هرچقدر در نیمه اول مدافعین شتابزده و رو به عقب بازی می کردند، این روند در نیمه دوم شکل بهتری به خود گرفته و تغییرات محسوسی را شاهد بودیم.
۷-استقلال حالا به خودباوری رسیده و در هر بازی با حملات همه جانبه فقط به پیروزی می اندیشد و این بهترین تغییر ذهنیتی ست که ساپینتو در استقلال ایجاد کرده است.
۸- فوتبال مالکانه در مقابله با هر حریفی در صورت استفاده بهینه از فرصتها و کاهش اشتباهات در زمان دفاع از اندوخته ها، ضامن موفقیت و قهرمانی خواهد بود.
۹- تعویضهای طلائی ساپینتو، این بار حرکت عالی و پاس تماشایی پیمان بابایی، که منجر به گل زیبای مهدی قایدی شد.
۱۰- سه امتیاز شیرین در ورزشگاه مملو از جمعیت و خیل عظیم هواداران استقلال در شهر آبی ها و امیدوار به کسب جام در سال جدید.

استقلال جوان
23 اسفند 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را برای یک دوست بفرست