حسن صانعی پور؛ تحریریه استقلال جوان

در حالی‌که فاصله هشت امتیازی استقلال با صدر جدول در پنج هفته اخیر لیگ برتر، به سه امتیاز کاهش یافت و آبی‌پوشان مجدداً در کورس قهرمانی قرار گرفتند، همچنان این باشگاه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند. پُر واضح است که مهمترین دغدغه آبی‌پوشان بدهی سنگین به استراماچونی است که اگر پرداخت نگردد ممکن است تبعات جبران ناپذیری را در بر داشته باشد.

با این حال مدیرعامل استقلال با بیان این نکته که هرکسی توان پرداخت این بدهی را دارد، جایگزین وی شود و نیز با طرح کمک و همیاری هواداران، نشان داده است که اوضاع استقلال در این خصوص بحرانی‌تر از گذشته است.

آنچه در اين بین مهم و قابل بررسی است اینکه دولت ميبايستي برای کمک به استقلال از هيچ كوششي دريغ نكند و اين چالش پيشرو را قبل از بحراني شدن حل و فصل كند.
از سوي ديگر تلاش باشگاه برای اخذ تسهيلات بانكي نیز تا كنون به نتیجه اي نرسیده و همچنان در حال پيگيري است و موازي با اين موضوعات آخرین مسير و تیر ترکش فتح‌الله‌زاده برای بدهی استراماچونی گلریزان هواداران است. هواداری که وظیفه مهم او هواداری است و قاعدتا مشارکت او در پرداخت بدهی در اين شرايط اقتصادي نه حرفه‌ای و نه پوشش دهنده اين مهم است.
علي ايحال اميدواريم و بايد ديد در روزهاي آتي كداميك از مسيرهاي در حال پيگيري از سوي مديريت باشگاه منتج به حصول نتيجه و عبور از اين چالشي كه در يك قدمي بحران است، محقق خواهد شد!

استقلال جوان
13 اسفند 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را برای یک دوست بفرست